Kinga Strzelecka

Kinga Strzelecka

Trener, Coach kariery

Połowę wiedzy o tym, co chcemy zrobić, stanowi świadomość tego, z czego należy zrezygnować, zanim to osiągniemy.Sidney Howard

Trener, coach kariery, ekspert w dziedzinie świadomego budowania ścieżki kariery oraz profesjonalnego wizerunku biznesowego.

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologii organizacji oraz podyplomowych studiów trenerskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenia w obszarze selekcji i rekrutacji pracowników, zdobywała podczas pracy w konsultingu personalnym oraz wewnętrznym dziale HR w dużej międzynarodowej organizacji. Od ponad 7 lat współpracuje ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie jako coach kariery.

Jest ekspertem w zakresie świadomego budowania ścieżki kariery oraz kreowania wizerunku biznesowego. Wspiera zarówno młodych ludzi wchodzących na rynek pracy jak i doświadczonych specjalistów i menedżerów w strategicznym zarządzaniu rozwojem zawodowym.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu profesjonalnej autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych oraz rozwoju umiejętności wpływających na budowanie autorytetu i tworzenie marki osobistej.

Kinga Strzelecka