To kolejny projekt prezentacji dla grupy Bergerat Monnoyear o charakterze emloyer braningowym. Celem było przygotowanie grupy specjalistów reprezentujących organizację do prowadzenia prezentacji oraz zaprojektowanie nowoczesnej prezentacji PowerPoint.

Pierwszym etapem projektu były warsztaty z “ambasadorami” Bergerat Monnoyeur – ekspertami, którzy przegotowują się do prowadzenia prezentacji dla uczniów szkół technicznych. Naszym celem było wypracowanie scenariusza w oparciu, o który prezenterzy będą mogli opowiadać o atutach pracy w Bergerat Monnoyer w sposób ciekawy i angażujący dla bardzo młodych odbiorców.

Kolejnym etapem projektu było zaprojektowanie nowoczesnej i skutecznej prezentacji PowerPoint, w oparciu o wytyczne Klienta oraz scenariusz wypracowany podczas warsztatów.

3 etap wspólnej pracy to praktyczny trening wystąpień publicznych z wykorzystaniem zaprojektowanej prezentacji. Stawialiśmy na spójność komunikacji, zaciekawienie młodych odbiorców, nowoczesność w formie przekazu i wykorzystanie narzędzi, które dla młodych ludzi są szczególnie atrakcyjne – np. quizów online.

Oceń tekst

O projekcie

  • Tytuł Projekt prezentacji dla Bergerat Monnoyer Polska
  • Kategoria Prezentacja, Employer Branding
  • Charakter projektu Warsztat strategiczny, Design Prezentacji PowerPoint, Trening wystąpień publicznych
  • Usługa Scenariusz prezentacji, Projekt Prezentacji, Szkolenie